روز گذشته هفته اول لیگ برتر والیبال برگزار شد و بازیکنان گنبدی در هفته اول پیروزی های خوبی را کسب کردند.

هفته اول  نوین کشاورز - کاله مازندران  عکس2 19

1- فرهاد قائمی در اولین بازی رسمی خود برای تیم کاله بسیار خوش درخشید و یکی از عوامل اصلی پیروزی تیم کاله در برابر نوین کشاورز بود. فرهاد با سرویس های طوفانی و اسپک های دریافت نشدنی خود، باعث شد تا تیم نوین کشاورز هیچ حرفی را برای گفتن در مقابل کاله نداشته باشد! البته به غیر از فرهاد همه بازیکنان کاله در این بازی خوب بودند ولی فرهاد قائمی و شهرام محمودی در این دیدار بسیار بهتر از سایرین بودند!

هفته اول  متین ورامین - باریج اسانس  عکس3 1

2- میکائیل تاجر نیز دیروز به عنوان بازیکن ذخیره روی نیمکت تیم متین ورامین حضور داشت. او چندین بار توسط مصطفی کارخانه به جای محسن عندلیب وارد بازی شد و بازی خوبی نیز به نمایش گذاشت و چند دفاع خوب را نیز انجام داد! تیم متین ورامین نیز با بازی خوب میکائیل تاجر و سایر بازیکنان موفق شد با نتیجه 3 بر 0 تیم خوب باریج اسانس کاشان را شکست دهد. ابراهیم یلمه دیگر بازیکنان گنبدی تیم متین ورامین نیز در این بازی غائب بود.

3- گل محمد سخاوی نیز دیروز به عنوان لیبرو تیم شهرداری تبریز مقابل تیم جواهری به میدان رفت. سخاوی دیروز کار سختی را نداشت، چون بازیکنان حریف بسیار ضعیف عمل کردند و با از دست دادن سرویس های بیشمار و اسپک های بسیار ضعیف، شب بسیار خوبی را برای یاران سخاوی رقم زدند!

هقته اول پیشگامان كویر - آلومینیوم المهدی   عكس2 9 هقته اول پیشگامان كویر - آلومینیوم المهدی   عكس2 14

(4- ادریس دانشفر) و (5- عبدالله ناظری) نیز به عنوان بازیکنان اصلی در ترکیب تیم آلومینیوم المهدی قرار گرفتند و با وجود اسپک های پر قدرت و زیبایشان، تیم پیشگامان کویر یزد موفق به پیروزی شد! تیم پیشگامان کویر یزد با نتیجه 3 بر 1 یاران دانشفر و ناظری را شکست دادند. در این بازی ادریس دانشفر و عبدالله ناظری از بازیکنان خوب تیمشان بودند.

6- حمید چوگان ، پاسور خوش فکر گنبدی نیز به عنوان پاسور اصلی تیم میزان مشهد به میدان رفت و با پاس های خوب و عالی خود یکی از دلایل اصلی تیمش مقابل تیم مدعی قهرمانی ارومیه بود!