بیست و نهمین و آخرین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز پنج شنبه در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازیکنان دعوت شده صبح امروز پنج شنبه خود را به سرپرست تیم معرفی کردند و از ساعت 17 نیز نخستین تمرین ملی پوشان آغاز شد که دو ساعت ادامه داشت.

ایرج مظفری سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان 12 بازیکن را به این اردو دعوت کرد که این بازیکنان در نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا نیز حضور خواهند داشت.
قرار بود تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در این مرحله از اردوی آمادگی چند بازی دوستانه و تدارکاتی نیز داشته باشد که سرمربی این تیم به دلیل احتمال آسیب دیدگی بازیکنان این بازی ها را لغو کرد.

اسامی بازیکنان شرکت کننده در مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان به قرار زیر است:
پاسورها : عباس جعفری – حمید حمودی
دریافت کننده قدرتی : محمدجواد معنوی نژاد – علیرضا صفائی – شاهین شهروز – محمدامین حیدری
دفاع وسط : رحمان تقی زاده – سهنداله وردیان – محمدرضا عوض پور
لیبرو : هادی سیدنیازی
قطرپاسور : جواد حکمتی – اکبر ولائی

همچنین اسامی کادر فنی تیم والیبال نوجوانان ایران نیز به قرار زیر است:
ایرج مظفری: سرمربی
احمد لاهوتی: مربی
رحمت نوری: مربی
علی پرویزی: بدنساز
علی فتحعلی نژاد: آنالیزوز
کورش معصوم زاده: فیزیوتراپ
علی مجتهدی: ماساژور
یونس حسن زاده: سرپرست

بیست و نهمین و آخرین مرحله آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران  تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا نیز از سوم آبان ماه آغاز می شود.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا به ترتیب با تیم های مغولستان و سری لانکا بازی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که دو  بازیکن نوجوان گنبدی نیز در ترکیب نهایی تیم ملی نوجوانان حضور دارند.