هفته دوم لیگ برتر والیبال دیروز برگزار شد که طی آن بازیکنان گنبدی حاضر در تیم های لیگ برتری، بسیار خوش درخشیدند که از جمله آنان می توان به فرهاد قائمی اشاره کرد.

1- فرهاد قائمی؛ بازی تیمهای کاله آمل و شهرداری ارومیه دیروز ساعت 17 در سالن پیامبر اعظم شهر آمل برگزار شد و تیم کاله آمل با سرویس ها و اسپک های زیبای فرهاد قائمی و محمد موسوی موفق شد تیم شهرداری ارومیه را با نتیجه قاطع 3 بر 0 شکست دهد. فرهاد قائمی در این دیدار بسیار خوب کار کرد و محبوبیت بسیار خاصی را در میان مردم آمل نیز کسب کرده است، به طوری که هواداران تیم کاله آمل برای وی این شعار را سر می دادند:

فرهاد قائمی آتشفشانه ........... تو قلب مردم مازندرانه


 

هفته اول  پیکان - شهرداری تبریز  عکس1 9

2- گل محمد سخاوی؛ سخاوی و یارانش نیز دیروز در خانه والیبال تهران دست به کار بزرگی زدند و مقابل تیم پیکان، بازی را به ست پنجم کشاندند! با قاطعیت می توان گفت که یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم شهرداری در این دیدار توپگیری های عالی گل محمد سخاوی لیبرو گنبدی این تیم بود. سخاوی در این بازی بار ها و بار ها اسپک های بازیکنان پیکان به خوبی دریافت کرد و این امر یکی از دلایل اصلی کسب یک امتیاز شیرین در تهران بود. یاران سخاوی در این بازی تا پای پیروزی پیش رفتند ولی در ادامه با چند اشتباه فردی، این بازی را به پیکان واگذار کردند ولی کسب یک امتیاز از تیم پیکان، آن هم در تهران، کار بسیار بزرگی بود که یاران سخاوی موفق شدند انجام دهند.


هفته اول  متین ورامین - باریج اسانس  عکس3 1

3- میکائیل تاجر؛ تاجر و یارانش دیروز در تهران با نتیجه 3 بر 0 مغلوب تیم سایپا کرج شدند. میکائیل تاجر در غیاب محسن عندلیب، در بازی دیروز به عنوان پشت خط زن اول تیم متین ورامین بازی کرد و بازی نسبتا خوبی را نیز به نمایش گذاشت، ولی تاجر نتوانست همانند هفته اول خوش بدرخشد.


{4- ادریس دانشفر 5- عبدالله ناظری} ؛ ادریس دانشفر و عبدالله ناظری دو بازیکن گنبدی تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس نیز دیروز بسیار خوب کار کردند و موفق شدند تا تیم میزان مشهد را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهند. تیم میزان مشهد در هفته اول موفق شده بود تا تیم مدعی شهرداری ارومیه را شکست دهد ولی در این هفته در مقابل یاران دانشفر و ناظری شکست تلخی را متحمل شدند. دانشفر و ناظری در این بازی به عنوان بازیکنان اصلی تیم آلومینیوم در زمین حضور پیدا کردند.


6- حمید چوگان؛ حمید چوگان پاسور خوش فکر گنبدی نیز در ترکیب تیم میزان مشهد حضور داشت ولی هر چه تلاش کرد نتوانست در مقابل یاران دانشفر و ناظری نتیجه خوبی کسب کند. یاران حمید چوگان دیروز با نتیجه 3 بر 1 از میزبان خود، المهدی بندرعباس شکست خوردند.


 

7- ابراهیم یلمه؛ ابراهیم یلمه پاسور با تجربه گنبدی نیز به تیم والیبال متین ورامین پیوسته ولی هنوز نتوانسته در ترکیب این تیم حضور پیدا کند. ظاهرا مصطفی کارخانه وی را به عنوان پاسور سوم انتخاب کرده تا در صورت مصدوم شدن و یا ضعیف عمل کردن دو پاسور اصلی خود، یلمه را در ترکیب قرار دهد.