سعید: تیم جواهری دیروز ساعت 17 در سالن المپیک گنبد میزبان پیشگامان کویر یزد بود و با نتیجه سنگین 3 بر 0 نتیجه را به حریف خود واگذار کرد. یکی از نکات جالب پس از پایان این بازی، ادعای جالب و بسیار خنده دار برخی از هواداران این تیم است! آیا می دانید توجیه هواداران تیم جواهری از این شکست چه بود؟ توجیه آنان این است که تماشاگران چرا فرهاد قائمی را تشویق کردند؟ و چرا آنان به تشویق تیم پشگامان پرداختند؟ و سپس در صفحه فیس بوک "هواداران جواهری" مطلبی با این عنوان گذاشته شده:


جواهری باخت!!!!

3 - 0

هیچی نمی گم فقط واسه خودم متاسفم که همچین هوادارایی داریم ...

فرهنگ زیر خط فقر!!!!

و مسئول آن صفحه در قسمت نظرات همان صفحه نوشته:

1- میدونین ادریس بخاطر شماهاشماهای بی فرهنگ رفت. یادش بخیر بغض هایی ک توی رختکن داشت. یادش بخیر

2- همه به جواهری بد و بیراه میگن ... قائمی و تاجر اگه غیرت داشتن نمیرفتن تیم های دیگه به خاطر پول. خصوصا فرهاد که به تیم رقیب چند ساله گنبد رفت و فقط به خاطر پول


سعید: و خیلی مطالب دیگر که اگر بخواهیم آنها را در اینجا بگذاریم به اندازه یک کتاب می شود ...!

فقط خواستم به همه اون 700 - 800 نفری که رفتن سالن تا از این تیم حمایت کنن نشون بدم تا بدونن از چه تیمی حمایت می کنن! به خدا خیلی تلاش کردم تا این چیزا رو این جا نزارم ولی دیگه خیلی از حد گذروندن!

خطاب به هوادارای جواهری می گم:

می  دونین چرا تماشاگرا شروع به تشویق فرهاد کردن؟ جوابش خیلی ساده است! مردم گنبد همیشه به یاد فرهاد هستن و دیرو هم با تشویق فرهاد خواستن بگن که ما هنوز هم عاشق فرهاد هستیم ...

می دونین چرا تماشاگرا شروع به تشویق تیم حریف کردن؟ چون تیم غیر بومی نمیخوان! در ضمن هر تماشاگرا این حق رو دارن که هر تیم و یا هر شخصی رو تشویق کنن! تماشاگرا دوست داشتن تیم پیشگامان رو تشویق کنن و اینکار رو برای چند لحظه انجام دادن!


سعید: من همینجا از همه والیبالدوستان گنبدی خواهش می کنم که اگه برای تماشای بازی این تیم به سالن رفتید، علیه تیم جواهری شعار ندید! لطفا ...! ولی به جاش هر چقدر دوست داشتین فرهاد رو تشویق کنین تا چشم بعضیا در بیاد!