سرمربی ترکمنستان  آنالیز خوبی در مورد تیم ژاپن داشتیم 1

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ترکمنستان گفت: بازی ژاپن و هند را آنالیز کردیم و با شناخت خوبی از این تیم به مصافشان رفتیم.

"هوجائو یزگلدی" در نشست خبری بعد بازی با ژاپن افزود: در بازی با ژاپن به مراتب بهتر از بازی با هند بودیم. اما تمام توان ترکمنستان همین است و دیگر بیشتر از این نمی توان در برابر تیم قدرتمندی مانند ژاپن استقامت کرد.

وی با بیان اینکه تیم والیبال نوجوانان ژاپن دو سال تمرینات را پشت سر گذاشته و با آمادگی خوبی به این رقابت ها آمده است، گفت: تیم ترکمنستان تنها یک ماه تمرین داشت.

منصور جزیده، آنالیزور ایرانی (گنبدی) ترکمنستان در ادامه به آنالیز تیم ژاپن اشاره کرد و گفت: با شناخت از نقاط و ضعف و قوت این تیم به مصاف آنان رفتیم و بازیکن شماره 13 ژاپن را به خوبی مهار کردیم که سرمربی آنان مجبور به شد این بازیکن را تعویض کند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان ژاپن از ما برتر بودند، در باره امتیازات از دست داده در ست سوم گفت: بازیکنان ترکمنستان بعد از امتیاز 20 استرس بیشتری پیدا می کنند و نمی توانند به خوبی بازی کنند.

کاپیتان تیم والیبال نوجوانان ترکمنستان نیز در این نشست گفت: ژاپن بازیکنان خوبی دارد و یکی از مدعیان قهرمانی در این دوره از رقابت ها است.

"عثمان بیگ" در ادامه به میزبانی خوب ایران در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: من از میزبانی و بهادادن ایرانیان به رده سنی نوجوانان والیبال آسیا تشکر می کنم.

تیم والیبال نوجوانان ترکمنستان در آخرین بازی دور مقدماتی جام نهم سه بر صفر  مغلوب ژاپن شد تا با دو شکست در رده سوم گروه خود قرار گیرد.