موضوع برنامه:  قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با حضور سه بازیکن گلستانی

برنامه ورزش پنج شبکه گلستان حدودا ساعت 19:30 امروز از شبکه گلستان پخش شد. موضوع اصلی این برنامه حضور سه نوجوان گلستانی در ترکیب تیم ملی نوجوانان و کسب عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا بود.

جواد حکمتی: در آستانه امضا قرارداد با تیم باریج اسانس کاشان هستم

جواد حکمتی بازیکن قطر پاسور تیم ملی نوجوانان که اهل روستای قلعه حسن گرگان می باشد در مورد تیم آینده خود گفت که از تیم باریح اسانس کاشان پیشنهاد دریافت کردم و قرار است که طی چند روز آینده به کاشان سفر کنم و با این تیم قرارداد ببندم! وی همچنین گفت که از تیم جواهری گلستان نیز هیچ پیشنهادی دریافت نکرده ام!

شاهین شهروز: قراردادم را با تیم نوین کشاورز تمدید خواهم کرد

شاهین شهروز بازیکن گنبدی تیم ملی نوجوانان ایران نیز در مورد تیم آینده خود گفت که من فصل گذشته در تیم نوین کشاورز حضور داشتم و می خواهم قراردادم را با این تیم تمدید کنم. وی همچنین درباره پیشنهاد تیم های گلستانی نیز گفت که به هیچ وجه از تیم جواهری گلستان پیشنهادی دریافت نکرده ام!

هادی سید نیازی: با تیم آلومینیوم المهدی به توافقات اولیه رسیده ایم

هادی سید نیازی لیبرو گنبدی تیم ملی نوجوانان ایران نیز در مورد تیم آینده خود گفت که پس از مسابقات نوجوانان آسیا تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس به من پیشنهاد همکاری دریافت کردم و تا چند روز آینده نیز تکلیف حضور و یا عدم حضورم در این تیم مشخص خواهد شد!

نورانی: تمام تلاش خود را می کنیم تا این بازیکنان در تیم های سایر استان بازی نکنند!

علیرضا نورانی رئیس هیئت والیبال استان گلستان در تماس تلفنی با برنامه ورزش پنج گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا این سه بازیکن در تیم های استان گلستان بازی کنند. وی از مسئولان تیم جواهری گلستان درخواست کرد که از این بازیکنان نوجوان حمایت کنند و برای جذب این بازیکنان اقدام کنند!

جواهری: اداره ورزش و جوانان فصل گذشته مبلغ 250 میلیون تومان به تیم هاوش کمک کرد، ولی امسال هیچ گونه کمک مالی به تیم جواهری نکرده است!

جواهری مدیرعامل تیم جواهری گلستان روی خط برنامه آمد و گفت که اداراه ورزش و جوانان فصل گذشته مبلغ 250 میلیون تومان به تیم هاوش کمک مالی کرده است ولی امسال هیچ گونه کمک مالی به تیم جواهری نکرده است! وی افزود که ما قبل از شروع فصل به 'فرهاد قائمی' مبلغ 170 میلیون تومان پیشنهاد دادیم ولی وی نپذیرفت!

مهدی محمدی گفت: 100 میلیون از کمک اداره ورزش و جوانان را بازیکنان دادم!

مهدی محمدی مدیرعامل تیم هاوش گنبد نیز پس از آقای جواهری روی خط برنامه آمد و گفت که تیم هاوش فصل گذشته 250 میلیون تومان کمک مالی دریاف کرده است، ولی 100 میلیون تومان از آن پول را بابت بدهی های آقای جواهری، به بازیکنان دادم!! وی افزود که اگر بدهی های آقای جواهری به بازیکنان را نمی داد، فدراسیون والیبال اجازه حضور هاوش در لیگ برتر را نمی داد! وی اظهار داشت که فصل آینده قطعا در لیگ برتر تیمداری خواهیم کرد و تیم کاملا بومی و خوب را روانه لیگ می کنیم تا دوباره شاهد حضور تماشاگران در سالن المپیک باشیم!