ˈنورمحمد کوچکیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته گذشته فردی خیر و علاقه مند به ورزش و از مدیران بخش خصوصی شهرستان به نام ˈ عباس علیپورˈ درخواست تیمداری در لیگ زیرگروه کشور را داد که در همین راستا هماهنگی های لازم از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان با فدراسیون والیبال انجام شد و موافقت های لازم اخذ شد.

علیپور به عنوان مالک و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهدا 12 دی گنبد در سال های گذشته ریاست هیات بسکتبال شهرستان را بر عهده داشته است و در لیگ بسکتبال آقایان و بانوان کشور نیز تیمداری کرده است.

وی گفت: با انجام مراحل ثبت نام و موافقت فدراسیون والیبال ایران، این تیم در سال جاری با نام ˈ شهدا 12 دی گنبدˈ و با ترکیبی کاملا جوان و بومی در این رقابت ها حضور خواهد یافت.

او در خصوص نام این تیم اظهار داشت: این نام برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه خونین 12 دی و قتل و عام ناجوانمردانه جمعی از همشهریان گنبدی توسط مزدوران رژیم پهلوی توسط اسپانسر و مدیریت تیم انتخاب شده است.

کوچکی افزود: اقدام ارزشی مدیرعامل این تیم در انتخاب این نام و عدم نامگذاری شرکت تحت پوشش خود برای تبلیغات بسیار قابل تقدیر و حائز اهمیت است.

او گفت: امیدوارم با حمایت تمامی مسوولان و پیشکسوتان والیبال شاهد موفقیت این تیم در رقابتهای زیرگروه و صعود به مراحل بالاتر باشیم.

رقابتهای والیبال لیگ زیر گروه باشگاه های ایران از روز جمعه هشتم دیماه با حضور 16 تیم در 4 گروه آغاز و در نهایت از هر گروه دو تیم به دور نهایی صعود و بازیهای مرحله نهایی را به صورت متمرکز برگزار خواهند کرد که در نهایت دو تیم برتر این رقابتها به لیگ دسته اول کشور صعود خواهند کرد.

رییس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس در ادامه اظهار ادشت: براساس اعلام فدراسیون والیبال با توجه به اینکه گروهی که تیم گنبدکاووس در آن قرار دارد دیر تشکیل شده است بازیهای این گروه با چند روز تاخیر برگزار خواهد شد.

وی گفت: تمامی بازی ها و تمرینات این تیم در سالن ˈشهید اترک طیارˈ که با مساعدت اداره ورزش و جوانان در اختیار هیات والیبال قرار گر فته، برگزار می شود.

کوچکی افزود: با توجه به اینکه برای حضور در این رقابت ها، تیمی بومی و جوان بسته شده است امیدوارم شاهد استقبال مردم والیبالدوستان گنبدکاووس برای حمایت از این تیم باشیم.

امسال باید از این تیم حمایت کنیم تا این تیم بتونه مجوز حضور در لیگ دسته یک رو بگیره و سال آینده در لیگ دسته یک شرکت کنه! امسال باید از این تیم حمایت کنیم چون ترکیب کاملا بومی و جوان داره و مثل بعضی تیمها از بازیکتان غیر بومی بی کیفیت استفاده نمی کنه!!

برای این تیم کاملا بومی، آرزوی موفقیت داریم ...