وب سایت 'گنبد اسپورت' گزارشی را از حاشیه های این بازی در خروجی وب سایت خود قرار داده و چون مطلب خوبی بود، ما نیز با ذکر منبع آن را در وبلاگ قرار می دهیم:

روزی که همه برای تبریک آمدند!

جمعه 15 دی ماه سال 91 روزی که تیم والیبال 12دی گنبد برای نخستین بار وارد میدان رقابت شد، همه برای تبریک آمدند اما برخی به ظاهر و برخی با دل و جان تبریک گفتند.

به گزارش سایت گنبد اسپورت، تماشاگران واقعی والیبال گنبد و مسئولین و اهالی والیبال منطقه در سالن اترک طیار حاضر شدند تا نخستین مسابقه تیم 12دی گنبد را نظاره گر باشند و به مسئولین تیم در پایان مسابقه تبریک و خدا قووت گفتند. 

- راس ساعت 18 روز جمعه مسابقه تیم شهدای 12دی گنبد مقابل تیم شورای شهر ملکان برگزار شد و بیشتر از سه گیم طول نکشید

 - سالن اترک طیار گنبد واقع در منطقه خالدنی انتهای خیابان رسالت مملو از تماشاگر شد و با اینکه این سالن در منطقه کناره های شهر قرار دارد اما نزدیک به 1000 نفر در سالن حضور داشتند.

- حضور آقایان تربیت بدنی ، ابراهیم غفاری رئیس اداره ، آقای کوچکی رئیس والیبال گنبد ، از چهره های اداری بودند که در مسابقه حاضر شدند

- حضور آقایان اسپانسر های ورزش گنبد ، آقایان مهدی محمدی مدیرعامل باشگاه هاوش و پسر آقای رمضانی نماینده باشگاه جواهری گنبد از چهره های زیر ذره بین سالن مسابقه بودند که جهت تبریک به آقای علیپور مدیرعامل باشگاه شهدای 12دی گنبد آمده بودند.

صحنه های قشنگی در پایان مسابقه بوجود آمد، تشکر تماشاگران از بازیکنان همچنین تشکر بازیکنان از حضور تماشاگران خونگرم گنبدی در سالن مسابقه از لحظات ارزشمند بعد مسابقه بود.

آقای مهدی محمدی در پایان به همراه آقای علیپور مدیر عامل باشگاه به سراغ بازیکنان در محل رختکن سالن رفت و آنها را تشویق به تلاش بیشتر کرد و تبریکات خود را به آنها اعلام کرد.

- منصور جزیده نخستین بار بود که در سمت سرمربی گری یک تیم والیبال کسب تجربه می کرد همچنین کمک مربیان این تیم آقایا تاجی دازگنبدی و یوسف فضلی نیز برای نخستین بار بود که در کادر فنی تیمی در سطح کشوری انجام وظیفه می کردند.

- به بهانه حضور تیم شهدای 12 دی گنبد در مسابقات زیر گروه کشوری ، مشکلات نور و چراغ های سالن اترک طیار نیز برطرف شد و مسابقه در روشنایی کامل انجام می گرفت.

حضور عبدالله آذر از بازیکنان شناخته شده والیبال گنبد و همچنین آقای طاهر آزمون یکی از پیشکسوت های والیبال ایران در جمع تماشاگران حاضر در سالن از دیگر حاشیه های این مسابقه بود

حضور ماموران نیروی انتظامی و برادران امداد جهت مداوای مصدومین در سالن ، گرمایش مناسب و نظم حاکم در سالن نشان از مدیریت خوب مسئولین تیم شهدای 12 دی گنبد بود.

- عبدالله آزمون یکی از بازیکنان اصلی تیم 12 دی گنبد در کلیه تمرینات تیم حاضر بود اما در روز مسابقه حاضر نشد، عبدالله آزمون قرار بود بعنوان لیبرو تیم را کمک کند.

حاجی گوکجلی با تجربه بالایی خود مثل یک فرمانده در میدان والیبال ، بازیکنان تیم 12 دی گنبد را هدایت می کرد و کنترل خوبی روی بازیکنان جوان این تیم داشت.

- بعلت مسیر سخت سالن اترک طیار برای ایاب و ذهاب تماشاگران گنبدی این مسابقه اگر در سالن المپیک برگزار می شد می توانست تماشاگران بیشتری را بخود ببیند.

 تیمی که باشگاه شهدای 12دی گنبد بسته است به جرات می توان گفت که در حد مسابقات دسته یک می باشد و با عملکردی که در مسابقه نخست داشت نشان داد که گزینه اصلی صعود به دسته یک کشور است.

منبع: gonbadsport.com