امروز بعد از ظهر هفته دوم مسابقات لیگ زیرگروه باشگاه های کشور در گروه های مختلف برگزار شد و در گنبد تیم شهدا 12 دی این شهر میزبان تیم سیاوش سام ایرانیان کرج بود و موفق شد با نتیجه قاطعانه سه بر صفر حریف خود را شکست دهد.

گیم اول این مسابقه با درخشش بازیکنان شهدا 12 دی گنبد آغاز شد و تیم شهدا با سرویس های خوب کمال قریشی اختلاف امتیاز را به 6 رساند و دو تیم وقت استراحت اول را با نتیجه 8 بر 2 بر روی نیمکت رفتند. سپس در ادامه این ست نیز پاس های زیبای حاجی گوگچلی و تنوع پاس های او، باعث شادابی بازی می شد و کمال قریشی و وهاب عبایی در این ست، بیشتر از سایر بازیکنان خوش درخشیدند و با اسپک ها و دفاع های زیبای خود، شور و اشتیاق تماشاگران و اختلاف امتیازات را بیشتر و  بیشتر می کردند. ست اول با درخشش جوانان پایتخت والیبال، با اختلاف 18 امتیازی به سود تیم گنبد به پایان رسید و تیم شهدا گنبد موفق شد ست اول را با نتیجه 25 بر 8 به سود رقم بزند. ست دوم شروع شد و تیم کرج کمی بهتر از ست اول بازی کرد و حتی تا امتیاز برابر 18 نیز با تیم شهدا جلو رفت، اما تجربه پاسور و همچنین جوان بودن تیم، باعث شد که این ست نیز با جساب 25 بر 22 به سود شهدا گنبد به پایان برسد. ست سوم شروع شد و باز هم حکایت گیم اول تکرار شد و باز هم تیم شهدا با سرویس های هدف دار، دفاع های آهنین و اسپک های شلاق گونه خود، موفق شد که در ست سوم نیز تیم سیاوش سام ایرانیان کرج را با نتیجه 25 بر 9 شکست دهد تا در مجموع بازی با نتیجه سه بر صفر به سود تیم شهدا گنبد به پایان برسد و تیم شهدا گنبد با کسب این پیروزی شش امتیازی شد و با اختلاف 3 امتیاز نسبت به تیم دوم، در رده اول گره چهارم قرار دارد.

حاشیه های بازی:

* بازی راس ساعت 18 شروع شد و حدود 500 نفر این دیدار را از نزدیک تماشا می کردند.

* حضور یوسف رحیمی (لیدر والیبال گنبد) نیز بر جذابیت های این دیدار بیش از پیش می افزود. یوسف رحیمی با شعار های خود، دوباره شور و اشتیاق را به جوانان والیبالدوست گنبدی هدیه کرد.

* آقای مهدی محمدی مدیرعامل و آقای عجم قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش گنبد نیز همانند دیدار گذشته به سالن اترک طیار گنبد آمده بودند.

* بازیکنان تیم سیاوش سام ایرانیان کرج، به دلیل باخت سنگین مقابل گنبد، کنترل خود را از دست داده بودند و بطری های کنار زمین را به مست دیوار پرتاب می کردند که با واکنش تماشاگران رو به رو شدند و تماشاگران به این کار بازیکنان تیم کرج معترض شدند.

* حضور مسئولان مختلف شهرستانی در این سالن شهید اترک طیار نیز از نکاه جالب توجه این دیدار بود.

* در سالن، بنر هایی با عکس هایی از تماشاگران خونگرم گنبدی و همچنین نسل طلایی والیبال گنبد وجود داشت.

منبع: gvo.vcp.ir

وب سایت 'گنبد والیبال آنلاین'