مسابقات رده سنی امید (زیر 23 سال) امسال نیز همچون سال گذشته برگزار خواهد شد، اما با تغییرات بسیار مفید که در این دوره از مسابقات به وقوع خواهد پیوست.

در این فصل مسابقات رده سنی زیر 23 سال نیز همچون مسابقات بزرگسالان به سه دسته (دسته یک، دسته دو، دسته سه) تقسیم خواهد شد.

تیم استان گلستان نیز به لطف قهرمانی خود در فصل گذشته، در این فصل نیز در دسته یک شرکت خواهد کرد. مسابقات رده سنی امید کشور فصل گذشته در تبریز برگزار شد و طبق تصمیم مسئولان فدراسیون والیبال، مسابقات دسته یک زیر 23 سال کشور در فصل جاری نیز در تبریز برگزار خواهد شد.

این مسابقات از تاریخ 27/5/1392 در تبریز برگزار خواهد شد و تیم استان گلستان نیز با مربیگری منصور جزیده و تاج محمد دازگنبدی در این مسابقات به عنوان مدافع عنوان قهرمانی شرکت خواهد شد.

منصور جزیده وتاج محمد دازگنبدی در حال تست گرفتن از بازیکنان مستعد منطقه هستند تا بهترین های استان برای شرکت در این مسابقات عازم تبریز شوند.

اسامی بازیکنانی که در حال تمرین با تیم امید گلستان هستند را در ذیل می توانید مشاهده کنید:

احسان دوجی، فرهاد یلمه، نورالله معتمد، بلال نیازی، وهاب صیامی، احسان طاطار، مسعود کم، جواد حکمتی، گلی نیا، متین تکاور، کمال قریشی، میلاد حسینی، حمید محمدآلق، پوریا ثمری، عبدالله محمدآلق، وفا زیتونلی، وهاب یلمه، مسلمی پور، آرمین جرجانی، عیسی بک زاده، هادی سیدنیازی

اسامی تیمهای حاضر در لیگ دسته یک زیر 23 سال کشور:

گلستان - اصفهان - تبریز - مشهد - قم - توابع تهران - بوشهر - ارومیه - یزد - همدان