خبر های شنیده شده از منابع موثق حاکی از آن است که زمین های والیبال ساحلی گنبدکاووس، واقع در خیابان آرش شرقی قرار است به زودی استاندارد شده و آماده برگزاری مسابقات بزرگ باشد.

ظاهرا مسئولان اداره ورزش و جوانان گنبد تصمیم گرفته اند تا زمین های والیبال ساحلی گنبد را در اختیار آقای تاج محمد دازگنبدی قرار دهند تا وی مسئولیت آن مجموعه را در اختیار بگیرد و با برگزاری مسابقات مختلف در آن مجموعه، باعث شود تا علاقمندان به والیبال ساحلی در گنبد نیز شاهد برگزاری مسابقات والیبال ساحلی باشند و به نوعی شهرستان گنبد که در گذشته آرزوی داشتن زمین های استاندارد والیبال ساحلی را داشت، به این مهم دست یابد.

تاج محمد دازگنبدی یکی از مربیان جوان والیبال گنبد محسوب می شود که در سالیان اخیر هدایت تیم های مختلف را بر عهده داشته و از جمله افتخارات وی در قامت مربی می توان به قهرمانی با تیم 12 دی گنبد در لیگ زیرگروه کشور اشاره کرد. وی در تیم 12 دی گنبد به عنوان مربی فعالیت می کرد.

وی همچنین در قامت مربی در تیمهای دیگری چون، نوجوانان جواهری گنبد، جوانان جواهری گنبد، جوانان هاوش گنبد، منتخب زیر 23 سال استان گلستان و ... نیز فعالیت داشته است. 

وی همچنین در سالیان گذشته در تیم های لیگ برتری و دسته یکی نئوبان گنبد ( 5 سال)، فجر آق قلا (2 سال)،نفت و گاز گچساران،جهاد رفسنجان، هسا اصفهان، فجر اراک، فجر گرگان و ... به عنوان بازیثکن عضویت داشته است.

وی در سال 1380 موفق به اخذ مدرک مربیگری درجه سه کشور شده و در حال حاضر نیز دارای کارت مربیگری درجه 2 کشور می باشد و همچنین در صدد شرکت در کلاس های مربیگری درجه یک کشور نیز می باشد.