در چهارمین روز برگزاری مسابقات جام رمضان گنبدکاووس، تنها یک دیدار برگزار شد.

ساعت 22:30

دیدار دوستانه: بی بی شیروان 2 - 0 کانون والیبال بامپوش

ابتدا در ساعت 22:30 تیم های بامپوش و بی بی شیروان یه دیدار دوستانه با یکدیگر برگزار کردند. در تیم بی بی شیروان بازیکنانی چون وهاب صیامی، نورالله معتمد، عبدالله محمدآلق و ... توپ می زدند و همچنین در تیم بامپوش نیز رحمان رئوفی به همراه برخی از نوجوانان آینده دار گنبد از جمله، آرمین جرجانی، محمدرضا باشقره، رسول کوچکی، عبدالباسط عطایی و ... حضور داشتند.

ست اول این دیدار را بازیکنان جوان و جویای نام بامپوش خوب آغاز کردند و چندین امتیاز از حریف خود پیش افتادند، اما بازیکنان تیم بی بی شیروان با استفاده از تجربه خود موفق شدند ست اول را با اختلاف امتیاز نسبتا زیادی به سود خود به پایان برسانند.

در ست دوم نیز دو تیم ابتدا بازی برابری را به نمایش گذاشند اما هر چه از بازی می گذشت شاگردان منصور جزیده در تیم بی بی شیروان بر بازی مسلط تر شده و افسار کار را در دست می گرفتند و موفق شدتد ست دوم را نیز با پیروزی پشت سر بگذارند.

ساعت 23:30

گروه B: کالای ورزشی توپ و تور 2 - 0 دفتر کشاورزی قائمی

ساعت 23:30 نیز تیم های دفتر کشاورزی قائمی و کالای ورزشی توپ و تور به مصاف هم رفتند. نبرد شاگردان فریدون قائمی در تیم دفتر کشاورزی و شاگردان ابراهیم ناظری در تیم کالای ورزشی توپ و تور بسیار زیبا و هیجان انگیز بود.

ست اول این دیدار را تیم دفتر کشاورزی قائمی بسیار خوب شروع کرد و اختلاف امتیاز زیادی را با تیم توپ و تور ایجاد کردند و حتی تیم دفتر کشاورزی با امتیاز 21 بر 15 از تیم توپ و تور پیش افتاده بود اما تیم توپ و تور که از بازیکنان جوانی چون احسان دوجی، شاهین شهروز و حمید محمدآلق و همچنین بازیکن با تجربه ای چون تقی دولتی بهره می برد، موفق شد که این ست را به سود خود به پایان برسانند.

در ست دوم نیز دو تیم بازی واقعا زیبایی را به نمایش گذاشتند و تا امتیازات نهایی برابر پیش رفتند، اما در نهایت این تیم کالای ورزشی توپ و تور بود که موفق شد ست دوم را نیز پیروز شود. تماشاگران حاضر در سالن از این دیدار نهایت لذت را بردند و در پایان این دیدار با چهره های شاد و خرسند سالن را ترک می کردند.