تیم والیبال شهدا 12 دی فصل گذشته به عنوان تنها نماینده شهرستان گنبد در لیگ زیرگروه کشور شرکت کرد و به عنوان ارزشمند قهرمانی دست یافت.

تیم 12 دی گنبد فصل گذشته با استفاده از کادرفنی و بازیکنان جوان و بومی موفق شد در لیگ زیرگروه کشور با شکست دادن تمامی حریفان قهرمان شده و جواز حضور در لیگ دسته یک کشور را کسب کنند.

منصور جزیده سرمربی جوان تیم 12 دی گنبد، فصل گذشته علاوه بر قهرمانی با این تیم در لیگ زیرگروه کشور، با تیم زیر 23 سال استان گلستان نیز قهرمان رده سنی امید های کشور شد و به عنوان یکی از مربیان بادانش و جوان و آینده دار، نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

چندی پیش خبری بر روی خروجی وبلاگ رسمی تیم 12 دی گنبد قرار گرفت که در آن اعلام شده بود، طبق تصمیم مسئولین تیم شهدا 12 دی، قرار بر این شده است تا برای دومین سال متوالی، منصور جزیده هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

اما اخبار شنیده شده از منابع موثق حاکی از آن است که آقای عباس علیپور، مدیرعامل تیم 12 دی گنبد علاقمند است تا مجید آزمون به عنوان سرمربی بر روی نیمکت تیم شهدا گنبد در لیگ دسته یک کشور بنشیند! مجید آزمون یکی از پیشکسوتان والیبال گنبد می باشد و فصل گذشته نیز به عنوان سرمربی در تیم شهرداری زاهدان حضور داشت و با این تیم به مقام قهرمانی لیگ دسته یک کشور دست یافت و مجوز حضور در لیگ برتر را نیز کسب کرد.

وضعیت مبهم تیم 12 دی گنبد کمی نگران کننده به نظر می رسد! زیرا یک روز وبلاگ رسمی این تیم خبر از سرمربیگری منصور جزیده می دهد و روز دیگر گفته می شود مجید آزمون هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

به هر حال برای تیم 12 دی گنبد آرزوی موفقیت در لیگ دسته یک کشور را داریم ...

آدرس وبلاگ تیم 12 دی:

 bashgah12day.blogfa.com