تیم والیبال منتخب امید استان گلستان خود را برای حضور در لیگ دسته یک امید کشور آماده می کند و در روز های اخیر دو دیدار دوستانه برگزار کرده است.

تیم منتخب امید گلستان روز گذشته مقابل تیم مجید آزمون به برتری دست یافت. تیمهای امید گلستان و شاگردان آقای مجید آزمون در این دیدار دوستان چهار ست بازی کردند که تیم امید در هر چهار ست به برتری دست یافت. در این دیدار جواد حکمتی پشت خط زن ملی پوش تیم امید گلستان بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت.

در ادامه دیدار های تدارکاتی تیم امید گلستان نیز این تیم امروز بعد از ظهر به مصاف تیم امید سمنان رفت و با نتیجه سه بر یک مقابل این تیم به برتری دست یافت. تیم گلستان در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25-21 و 25-21 و 28-26 به برتری رسید و تیم سمنان نیز تنها در ست سوم و در یک رالی زیبا با امتیاز 38-36 موفق به پیروزی شد. کمال قریشی، وفا زیتونلی و جواد حکمتی در این دیدار بسیار عالی ظاهر شدند و جزو بهترین بازیکنان میدان بودند.

تیم گلستان در لیگ دسته یک امید و تیم سمنان در لیگ دسته دو امید حضور دارند.

تیم امید گلستان روز یکشنبه 27 مرداد ماه گنبد را به مقصد تبریز ترک خواهد کرد.

اسامی تیم منتخب امید گلستان:

بازیکنان:

حمید محمد آلق - عبدالوهاب صیامی - بلال نیازی - متین تعاونی - نورالله معتمد - مسعود کم - متین تکاور - عبدالله محمد آلق - فرهاد یلمه - احسان دوجی - کمال قریشی - وفا زیتونلی - جواد حکمتی

سرمربی: منصور جزیده

مربی: تاج محمد دازگنبدی