اولین روز مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور  عکس2 6

اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور در رده نوجوانان و دومین دوره رده جوانان به میزبانی بندر انزلی برگزار شد.

ساحلی بازان نوجوان و جوان کشور استقبال بسیار خوبی از این مسابقات بعمل آوردند، به طوریکه 24تیم در رده نوجوانان و 28 تیم در رده جوانان در این مسابقات شرکت کردند.

ساحلی بازان گنبدی نیز زیر نظر آقایان رحمان رئوفی و عظیم جزیده، در قالب تیم های مختلف، در این مسابقات حضوری چشمگیر داشتند و در پایان مسابقات نیز با کسب عناوین برتر، ذهن همه را به سوی جمله ی معروف 'گنبد پایتخت والیبال ایران' هدایت کردند!

تیمهای بازرگانی جواهری، کانون والیبال بامپوش، سام چوب، آیندگان ستاره و ... به عنوان نمایندگان پایتخت والیبال ایران در این رقابت ها حضور داشتند. البته لازم به یادآوریست که تیم های مذکور، هر کدام با چند تیم در این مسابقات حضور داشتند.

در پایان این مسابقات، در رده نوجوانان تیم کانون والیبال بامپوش گنبد ( اسماعیل مسافر - محمد ایران نژاد) با شکست تیم سام چوب گنبد (طاها ایگدری - فرشاد خاکپور) موفق به کسب کاپ قهرمانی اولین دوره این مسابقات شدند. همچنین تیم شهرداری ارومیه و طلایی پوشان ورامین نیز به ترتیب مقام های سوم و چهارم را کسب کردند.

رده سنی نوجوانان:

قهرمان: کانون والیبال بامپوش گنبد (اسماعیل مسافر - محمد ایران نژاد)

نائب قهرمان: سام چوب گنبد (طاها ایگدری - فرشاد خاکپور)

سوم: شهرداری ارومیه

چهارم: طلایی پوشان ورامین

همچنین در پایان مسابقات رده سنی جوانان نیز تیم آیندگان ستاره گلستان (لقمان شکوری - عبدالباسط کر) با غلبه بر تیم لبنیات هراز به مقام قهرمانی دست یافت. همچنین تیم جوانان جوانان واجارگاه نیز با شکست تیم بازرگانی جواهری گنبد (امین منصوران - محمد رضا رجب زاده) موفق به کسب رتبه سوم شد.

رده سنی جوانان:

قهرمان: آیندگان ستارگان گلستان (لقمان شکوری - عبدالباسط کر)

نائب قهرمان: لبنیات هراز

سوم: جوانان واجارگاه

چهارم: بازرگانی جواهری گنبد (امین منصوران - محمد رضا رجب زاده)

در این مسابقات از استعداد های درخشان و آینده داران بسیاری، از مناطق مختلف کشور از جمله گنبدکاووس رونمایی شد و وجود بازیکنان مستعد فراوان از منطقه گنبدکاووس، موجب تعجب و شگفتی مربیان و استعداد یاب های تیم های ملی رده سنی والیبال ساحلی ایران شده بود!

با این نتایج درخشانی که ساحلی بازان گنبدی کسب کرده اند، در آینده ای نه چندان دور می بایست شاهد حضور این بازیکنان در تیم های ملی والیبال ساحلی کشور باشیم.