این روز ها که تیم جواهری خود را برای حضور در لیگ برتر آماده می کند، تیم فولاد قدر گنبد (12 دی سابق) نیز تمرینات خود را زیر نظر سرمربی باتجربه خود مجید آزمون برگزار می کند و به دنبال حضوری پرقدرت در لیگ دسته یک کشور می باشد.

این روز ها اخبار بسیار شگفت انگیزی پیرامون این تیم به گوش می رسد! گفته می شود که پس انصراف تیم پیشگامان کویر یزد، هنوز هیچ تیم دیگری برای حضور در لیگ برتر به جای این تیم اعلام آمادگی نکرده است و از همین رو به احتمال بسیار زیاد، تیم فولاد قدر گنبد که خود را برای حضور در لیگ دسته یک آماده می کرد، به عنوان جایگزین تیم پیشگامان یزد در لیگ برتر فصل جاری شرکت خواهد کرد.

البته تا کنون به طور رسمی حضور تیم فولاد قدر در لیگ برتر اعلام نشده و گفته می شود که روز شنبه (فردا) فدراسیون والیبال نظر نهایی خود را مبنی بر حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ برتر اعلام می کند.

سرمربی تیم فولاد قدر گنبد مجید آزمون می باشد و آقایان حمید دلاور و عاشور گنبدی نیز به عنوان کمک مربی در این تیم مشغول فعالیت هستند. در تیم فولاد قدر گنبد بازیکنان شناخته شده و باتجربه ای چون حاجی محمد گوگچلی، رحمان رئوفی، تقی دولتی، عبدالله آذر، جمال کنعانی پور و بازیکنان جوانی چون محمود پورقاز، تیمور یلمه، عراز شیرمحمدلی، فرهاد یلمه، عبدالله آزمون، مصطفی آزمون و ... حضور دارند.

در صورت قطعی شدن حضور تیم فولاد قدر در لیگ برتر، برای اولین بار شاهد دربی گنبد در لیگ برتر والیبال خواهیم بود.

حضور و یا عدم حضور تیم فولاد قدر در لیگ برتر، متعاقبا اعلام خواهد شد ...