طبق اعلام سایت گنبداسپورت، باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش گنبد، پس از 2 سال دوری از والیبال، دوباره تیمداری در والیبال را اغار کرده است. با این تفاوت که دو سال تیم هاوش در لیگ برتر بود ولی اکنون در لیگ دسته یک فعالیت خواهد کرد.

تیم فولاد عظیمی گنبد به دلیل عدم حمایت مدیرعامل و اسپانسر، با مشکلات فراوان مالی و ... دست وپنجه نرم می کرد تا اینکه اسپانسر این تیم اعلام کرد که نمی تواند هزینه های این تیم را پرداخت کند و پس از کناره گیری اسپانسر، مسئولان شهری از جمله فرماندار و معاون فرماندار و شواری شهر و ... با آقای مهدی محمدی به توافق رسیدند تا این تیم در در ادامه فصل با نام هاوش در مسابقات شرکت کند.

تیم والیبال هاوش در فصل 90-91 در لیگ برتر کشور حضور داشت و با بازی های درخشان خود و شکست تیمهای مطرح کشور، محبوبیت خاصی نزد مردم گنبد و منطقه به دست آورد و حالا پس از 2 سال دوباره به عرصه والیبال بازگشته است.

تیم والیبال هاوش گنبد هم اکنون با کسب 9 پیروزی و تنها یک شکست، با 24 امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه (ب) لیگ دسته یک کشور قرار دارد و بخت اول قهرمانی در لیگ دسته یک کشور محسوب می شود. هدایت این تیم برعهده عظیم جزیده می باشد و آقایان رامین بابائی و طاهر آزمون نیز به عنوان مربی در این تیم به فعالیت می پردازند.

از این پس شما می توانید اخبار تیم هاوش گنبد را از این وبلاگ پیگیری نمایید ...