عصر روز دوشنبه و به درخواست آقای پورمند، جلسه ای بین ایشان و رئیس هیات والیبال شهرستان گنبد کاووس، به همراه رئیس کمیته مربیان شهرستان گنبد کاووس بابت پاره ای از مشکلات برای کانونهای والیبال گنبدی برگزار شد.

در این جلسه که ساعت 4 بعد از ظهر روز دوشنبه به میزبانی آقای جواهری در دفتر شرکت بازرگانی جواهری برگزار شد علاوه بر آقای محمدرضا جواهری (رئیس هیات والیبال شهرستان گنبدکاووس) و آقای حامد پورمند(مدیر آکادمی حرفه ای والیبال بامپوش گنبد) ، آقای مجید آزمون (رئیس کمیته مربیان والیبال شهرستان گنبد کاووس) نیز حضور داشتند که بیشتر بحث این جلسه مربوط میشد به بررسی مشکلات کانونهای والیبال گنبدی.

آقای پورمند ضمن گلایه از آقای جواهری بابت در اختیار قرار ندادن سالن المپیک به کانونهای والیبال، از ایشان خواستند که سالن المپیک را در اختیار کانونهای والیبال فعال گنبدی قرار دهند تا این کانونها مشکل سالن نداشته باشند.
آقای جواهری در مقابل این خواسته فرمودند که یواش یواش این مهم انجام خواهد شد.

آقای جواهری افزودند، بودجه ای بالغ بر 52 میلیون تومان بابت تعمیرات اساسی سالن المپیک اعم از کفپوش استاندارد، صندلی، شیشه و لامپ و سرویس بهداشتی و جایگاه خبرنگاران و ... در نظر گرفته اند و به قول ایشان قرار است این سالن به خانه والیبال لوکس شهرستان گنبدکاووس تبدیل شود و بعد از انجام این اقدامات، این سالن بیشتر در اختیار کانوندارها قرار خواهد گرفت.

همچنین طبق صحبتهای ایشان قرار است کانونهای والیبال گنبدی از اوایل سال آینده ساماندهی و درجه بندی شوند و فقط مربیان والیبال با کارت درجه یک میتوانند مسئولیت سنگین استعدادیابی و کانونداری این شهرستان را برعهده بگیرند.
همچنین قرار شد در سال جدید لیگ والیبال گنبد بین کانونهای والیبال گنبدی و در سطحهای مختلف امیدها، جوانان، نوجوانان و نونهابان برگزار شود.

همچنین آقای جواهری خاطرنشان کردند که برای شکوفا کردن استعدادهای والیبال گنبدی با آقای معمری قرارداد 3 ساله بسته اند و این کار بهتر از قبل میتواند به وضعیت والیبال گنبد کمک کند.

در ادامه آقای مجید آزمون ضمن گلایه از نتایج به دست آمده تیم والیبال جواهری گنبد در لیگ امسال، به عنوان رئیس کمیته مربیان شهرستان گنبد خواستار آن شده اند که در مورد به خدمت گرفتن مربیان و کمکهایشان برای تیمهای گنبدی، با این کمیته و مربیان بزرگ دیگر شهرستان گنبدکاووس مشورت صورت بگیرد که در پاسخ به این گلایه آقای جواهری فرمودند که متاسفانه مربیان گنبدی زیاد همدیگر را قبول ندارند و چه قدر خوب میشه اگر این مربیان با یکدیگر مچ شوند و با یکدیگر جلساتی بگذارند و بیشتر به فکر منافع شهر خودشان باشند تا منافع شخصی خود.

آقای مجید آزمون نیز در مورد بستن این تیم جواهری گنبد با 1.5 میلیارد تومان و با این نتایج ضعیف، فرمودند که با 500 میلیون تومان نیز میشود بهتر از این تیم حال حاضر جواهری را بست و حتی در پلی آف حاضر شد و کافیست تمام والیبالدوستان کمر همت ببندند.

در پایان نیز آقای جواهری از تغییر و تحولات زیادی سخن گفتند.
ایشان ضمن اظهار تاسف از برخورد تماشاگران در روز بازی با ارومیه، خاطرنشان کردند که احتمالا دیگر در لیگ برتر تیمداری نخواهند کرد و فقط 20درصد امکان دارد که جواهری سال آینده تیمداری کند.
این به آن معنا نیست که کلا جواهری از صحنه ورزشی والیبال حذف شود، بلکه از پایه و یواش یواش و با استفاده از بازیکنان ساخته شده در آکادمی جواهری این کار را خواهیم کرد و اگر هم تیمداری کردیم به نام جواهری جوان در مسابقات حاضر می شویم.

همچنین ایشان به علت مشغله کاری و  همکاری نکردن اقشار مختلف والیبالی و ورزشی شهرستان گنبدکاووس گله مند بودند و احتمال دادند که به زودی از ریاست هیات والیبال شهرستان گنبدکاووس نیز استعفا میدهند.

منبع: bampoosh.ir